Р/с

Округтің атауы және елді мекендер

Округ әкімі

Өтетін күні, уақыты

Өтетін орны

Жәшіктің орналасатын орны  

1

2

3

4

5

6

  1.  

Алғабас а/о, Сасықкөл елді мекені

Аменов Ө.С.

17.01.17.
10.00

Бұрынғы бастауыш мектеп ғимараты

Бұрынғы бастауыш мектеп ғимараты

  1.  

Алғабас а/о, Жаңаөңір елді мекені

Аменов Ө.С.

17.01.17.
15.00

Жаңаөңір бастауыш мектебі

Бастауыш мектеп ғимараты

  1.  

Шолақаңқаты а/о, Құспанкөл елді мекені

Айтқалиев Т.С.

17.01.17.
9.00

Құспанкөл бастауыш мектебі

Бастауыш мектеп ғимараты

  1.  

Шолақаңқаты а/о, Аңқаты елді мекені

Айтқалиев Т.С.

17.01.17.
11.00

Аңқаты шағын орталық ғимараты 

Шағын орталық ғимараты 

  1.  

Шолақаңқаты а/о, Қарағанды елді мекені

Айтқалиев Т.С.

17.01.17.
15.00

Қарағанды ауылдық клубы

Ауылдық клуб ғимараты

  1.  

Қособа а/о, Жырақұдық елді мекені

Сатаев Ж.А. 

18.01.17.
10.00

Жырақұдық орта мектебі

Орта мектеп ғимараты

  1.  

Жетікөл а/о, Жетікөл елді мекені

Габдуллин С.С.  

18.01.17.
10.00

Жетікөл бастауыш мектебі 

Бастауыш мектеп ғимараты 

  1.  

Бұлан а/о, Жамбыл елді мекені

Ихсанов Т.Ж.

18.01.17.
10.00

Жамбыл негізгі мектебі

Негізгі мектеп ғимараты

  1.  

Аралтөбе а/о, Қызылағаш елді мекені

Мұхамбетжанов Ж.М.

18.01.17.
15.00

Қызылағаш негізгі мектебі

Негізгі мектеп ғимараты

  1.  

Жымпиты а/о, Бірінші май елді мекені

Төлепов Қ.Н. 

19.01.17.
10.00

Бірінші май фельдшерлік пункті

Фельдшерлік пункт ғимараты

  1.  

Жымпиты а/о, Өлеңті елді мекені

Төлепов Қ.Н.

19.01.17.
15.00

Әлеуметтік қызметтер орталығы

Әлеуметтік қызметтер орталығы ғимараты

  1.  

Сарой а/о, Көздіқара елді мекені

Бақтығалиев С.Б.

19.01.17.
11.00

Көздіқара негізгі мектебі

Негізгі мектеп ғимараты

  1.  

Бұлдырты а/о, Көгеріс елді мекені

Макашев Е.Қ.

19.01.17.
15.00

Көгеріс негізгі мектебі

Негізгі мектеп ғимараты

  1.  

Жосалы а/о, Тамды елді мекені

Ғабдешов Қ.Ғ.

20.01.17.
10.00

Тамды ауылдық клубы

Ауылдық клуб ғимараты

  1.  

Бұлдырты а/о, Қарақұдық елді мекені

Макашев Е.Қ.

20.01.17.
15.00

Қарақұдық фельдшерлік пункті

Фельдшерлік пункт ғимараты

  1.  

Талдыбұлақ а/о, Қазақстан елді мекені

Исатаева Қ.К.

20.01.17.
11.00

Қазақстан негізгі мектебі

Негізгі мектеп ғимараты

ОКРУГ ОРТАЛЫҚТАРЫ

  1.  

Бұлан (Бұлан, Жамбыл)

Ихсанов Т.Ж.

23.01.17. 11.00

Бұлан ауылы,               мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Аралтөбе (Аралтөбе, Қызылағаш)

Мұхамбетжанов Ж.М.

23.01.17. 15.00

Аралтөбе ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Жетікөл (Қосарал, Жетікөл, Ағоба)

Габдуллин С.С.

24.01.17. 10.00

Қосарал ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Сарой (Шағырлой, Жаңақоныс, Көздіғара)

Бақтығалиев С.Б.

24.01.17. 15.00

Шағырлой ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Елтай (Тасқұдық, Алатау)

Қыдыралин С.Б.

25.01.17. 10.00

 Тасқұдық ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Талдыбұлақ (Талдыбұлақ, Қазақстан)

Исатаева Қ.К.

25.01.17. 16.00

Талдыбұлақ ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Шолақаңқаты (Тоғанас, Аңқаты, Сегізүй, Қарағанды, Құспанкөл)

Айтқалиев Т.С.

26.01.17. 10.00

Тоғанас ауылы, орта мектептің мәжіліс залы

Мектеп ғимараты

  1.  

Алғабас (Алғабас, Жаңаөңір,  Сасықкөл)

Аменов Ө.С.

26.01.17. 15.00

Алғабас ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Жосалы (Қоңыр, Тамды)

Ғабдешов Қ.Ғ.

27.01.17. 10.00

 Қоңыр ауылы,
ауылдық клуб

Клуб ғимараты

  1.  

Бұлдырты (Бұлдырты, Көгеріс, Қарақұдық)

Макашев Е.Ж.

27.01.17. 16.00

Бұлдырты ауылы, мәдениет үйі

Мәдениет үйі ғимараты

  1.  

Қособа (Қособа, Жырақұдық)

Сатаев Ж.А.

30.01.17. 11.00

 Қособа ауылы, орта мектептің мәжіліс залы

Мектеп ғимараты

  1.  

Жымпиты (Жымпиты,    Өлеңті, Бірінші май)

Төлепов Қ.Н.

30.01.17. 16.00

Жымпиты ауылы,  ЖББ Қ.Мырзалиев атындағы орта мектебінің мәжіліс залы

Аудандық мәдениет үйі ғимараты,
аудан әкімдігі ғимараты

Аудан әкімі аппараты